درباره کمپ تاتس


به بخش درباره کمپ تاتس خودش آمدید. در این بخش می توانید اطلاعاتی در رابطه با درباره کمپ تاتس , هدف و ماموریت اون مطالعه کنید. کمپ تاتس یک وب سایت آموزشی کامل و آنلاین می باشد که دارای قدرتمند ترین سیستم خرید و فروش فیلم های آموزشی انلاین می باشد. به جرات می تونیم بگیم همچین سیستمی تا بحال در ایران وجود نداشته.
کمپ تاتس یکی از زیر مجموعه های جامعه وبدونی میباشد . شعار کمپ تاتس " یادگیری و درآمدزایی آنلاین برای همه در همه جا " می باشد. مجموعه کمپ تاتس میکوشد تا بستری را ایجاد کند تا هرکسی در هر نقطه ای از جهان بتواند یاد بگیرد و از تخصص به دست آورده کسب درآمد داشته باشد. ما بر این باوریم هر فردی به یک فرصت در زندگی خود نیاز دارد. اکنور کمپ تاتس در بستری کاملا حرفه ای این فرصت را برای علاقمندان ایجاد کرده است تا بتوانند با رشد و شکوفایی خود در مسیر هدف ها و آزمان های خود گام بردارند.

درباره کمپ تاتس بزرگترین سایت آموزش آنلاین

کمپ تاتس در اواسط سال 1397 شمسی و اواخر سال 2019 میلادی شروع فعالیت خود را به صورت رسمی اعلام کرد. تیم قدرتمند و توسعه دهندگان وب جامعه کمپ تاتس با بررسی های لازم در زمینه آموزش آنلاین شاهد کم و کاستی ها و ضعف هایی در سیستم های آموزش آنلاین بودند که این امر سبب شد تا جرقه و ایده سایت آموزش آنلاین کمپ تاتس در ذهن مدیران این مجموعه ایجاد بشه. این مجموعه آموزشی حاصل چندین ماه تفکر مداوم و برنامه ریزی متدوال می باشد.

کمپ تاتس چگونه کار می کند ؟

وب سایت کمپ تاتس یک سیستم آموزش انلاین در زمینه های مختلف می باشد و ما سعی می کنیم همه زمینه ها را تا حد ممکن پوشش دهیم. در این وب سایت افراد علاقمند و آشنا به تخصص های لازم می توانند کسب در آمد آنلاین داشته باشند. به این شکل که افراد می توانند از طریق بخشی که به صورت حرفه ای برای تبدیل شدن به مدرس در نظر گرفته شده ابتدا بعد از عضویت سطح کاربری خود را به مدرس تبدیل کنند. و بعد از آن می توانند به سیستم و پنل مدرس و فروش فیلم های آموزشی دسترسی داشته باشند. با این سیستم هر فردی می تواند با دانش و تخصص های خودش کسب درآمد اینترنتی داشته باشه و اندوخته های خودش رو برای دیگران به اشتراک بزاره.

برخی تفاوت های و مزایای کمپ تاتس نسبت به دیگران

یکی از تفاوت های اساسی ما با سایر سایت های آموزشی سیستم قدرتمند و تخصصی می باشد. سیستم سایت کمپ تاتس 100% اختصاصی بوده و از مدیریت محتوای اماده برای راه اندازی سیستم استفاده نشده است. پنل کاربری حرفه ای برای مدرسین و فروشندگان از دیگر مزایای خوب کمپ تاتس می باشد که مدرسین می توانند محصولات خود را مشاهده کنند. همچنین از طریق پنل فروشندگان می توانند میزان درآمد کل , فروش ماهانه , میانگین درآمد ماهانه را همراه با چارت مشاهده کنند. یکی  دیگر از مزایای کمپ تاتس و البته تفاوت اساسی این هست که کمپ تاتس همه زمینه ها را پوشش میدهد و بر خلاف سایر سیستم های آموزشی فقط روی چند گزینه تمرکز نخواهد داشت . که این امر سبب میشه هر کسی با هر تخصصی و رشته ای می تواند در کمپ تاتس فعالیت داشته باشد.

ماموریت و هدف کمپ تاتس

ماموریت و هدف ما از کمپ تاتس ساخت سیستمی کاملا داخل و حرفه ای می باشد تا در زمینه آموزش آنلاین هیچ کمبودی احساس نشود. تیم توسعه و متخصصین جامعه کمپ تاتس همراه در حال محک زدن خود و آزمون خطا هستند تا بتوانند سیستمی فوق قدرتمند که هر روزه بهتر از دیروز باشد را ارائه کنند. در سیستم آموزش انلاین کمپ تاتس ایده های نو و بکر ارزش بیشتری از روش ها و ایده ها سنتی درد که این امر سبب تفاوت بزرگ این مجموعه با دیگر مجموعه ها می باشد. همواره میکوشیم تا همراه با شما به تک تک آرمان ها و اهداف بزرگ کمپ تاتس دست پیدا کنیم و از خدمات داخلی خود لذت ببریم.

مشتاق تغییر و انتقاد پذیر

مجموعه کمپ تاتس در مسیر رسیدن به هدف ها هر نوع انتقاد و پیشنهادی را پذیرا می باشد. کمپ تاتس همواره مشتاق تغییرات کوچک و بزرگ می باشد. ما با دست آوردهای کوچک و بزرگ, هرگز به خود مغرور نخواهیم شد و همیشه با اغوشی گرم و صمیمی پذیران انتقادات و پیشنهاد شما در مسیر رشد و تحول کمپ تاتس خواهیم بود.

رضایت کاربران و مشتری مداری

یکی از مهم ترین مباحثی که کمپ تاتس حساسیت خاصی به آن نشان میدهد رضایت کاربران می باشد. کمپ تاتس بدور از تجاری سازی کسب و کار خود همواره با تمام تلاش خود در مسیر رضایت کاربران گام برمیدارد. یکی از اساسی ترین برنامه های ما احترام به کاربران و سعی در رضایت مندی آنها می باشد. با جرات تمام اعلام می کنیم هر کاربری از خدمات کمپ تاتس بهره مند شود بی شک رضایت 1000% درصدی را شاهد خواهد بود.
توسط
توسط
توسط
توسط
توسط