آموزش ایجاد فرم با php و ajax با امنیت 99 درصد

آموزش ایجاد فرم با php و ajax با امنیت 99 درصد

آرمان لقائی
زمان انتشار دوره : ۱۳۹۷/۷/۲۹

 

آرمان لقائی هستم چند سالی در حوزه برنامه نویسی و امنیت وب سایت و اپلیکیشن های تحت وب فعالیت میکنم و تا به امروز موفق به کسب این افتخارت شده ام .

 

1- مدیر و بنیانگذار گروه برنامه نویسی نیتابند 

2- مدیر و بنیانگذار وبدونی 

3- طراح و برنامه نویس wooyar 

4- طراح بیش از 10 باندل حرفه ای 

5- طراح بیش از 50 وب سایت فروشگاهی و کشوری 

6- مدرس بیش از 10 سایت آموزشی کشور 

 

ایجاد فرم با php و ajax و افزایش امنیت فرم تا 99 درصد. در این دروه آموزشی نحوه ساخت فرم با استفاده از php و Ajax رو با هم بررسی خواهیم کرد و در نهایت امنیت فرم مورد نظر را تا 99 درصد افزایش خواهیم داد. اینکه گفته میشه امتیت تا 99 درصد به این دلیل می باشد که هیچ سیستم و سایتی نمی تواند بگوید امنیت 100 درصد است چرا که همچین چیزی غیر ممکن می باشد.

مواردی که در این دوره آموزشی فرا خواهید گرفت

 • ساخت فرم 
 • بررسی فرم ها با استفاده از پی اچ پی و آجاکس ( جی کوئری )
 • بررسی فرم قبل از ارسال
 • بررسی تزریقات SQL
 • جلوگیری از تزریق باگ
 • اعتبارسنجی فرم ها
 • روش هایی که هکر ها از آن استفاده می کنند.
 • افزایش امنیت فرم ها
 • رساندن امنیت به حداقل 99 درصد
 • و ...

طراحی و ساخت فرم با php و Ajax و افزایش امنیت فرم ها

امنیت همیشه دغدغه طراحان و وب مستران بوده و خواهد بود تمام بزرگان امنیت در دنیا این را بارها اعلام کرده اند که امنیت صد درصد وجود ندارد و همیشه سایت ها و اپلیکیشن های تحت وب در خطر هک شدن هستند اما ما به عنوان یک برنامه نویس تاجایی که لازم است باید تلاش کنیم که امنیت وب سایت ها و اپلیکیشن های خودمان رو بالا ببریم تا حداقل از نفوذ هکر های نوچه و تازه کار جلوگیری کنیم .

ساخت و افزایش امنیت فرم ها با php و ajax

این را هم مد نظر داشته باشید هکر های بزرگ هر وب سایتی را که بخواهند بدون شک هک خواهند کرد آنها راه های متعددی را امتحان میکنند تا وب سایت را  هک کنند برای یک هکر حرفه ای کار نشد ندارد .

و لازم است بدانید هکر های حرفه ای هرگز سمت سایت های ایرانی و سایت های کوچکی که در ایران درآمد آنها حداکثر ماهیانه 100 ملیون تومان است نمی آیند برای یک هکر حرفه ای سایتی که قرار است مورد حمله قرار بگیرد مهم ترین فاکتور است آنها هرگز سابقه خود را به خاطر سایت های کوچک از بین نمیبرند در کل هک کردن سایت های کوچک برای آنها افت دارد آنها سایت های مثل yahoo,amazon,facebook  را در لیست کاری خود قرار میدهند نه سایت هایی که در کشور در قالب فروشگاه اینترنتی یا سایت های خبری و ... فعالیت دارند .

دستمزد یک هکر حرفه ای برای هک کردن یک سایت حدود درآمد یک سال فعالیت  فروشگاه اینترنتی  بزرگ در ایران است اما هکر میتواند یک شبه به جیب بزند .

هدف هکرها از هک کردن سایت ها و سیستم ها چیست ؟

سایت های کوچک توسط هکر های نوچه که در خاورمیانه اکثریت در چین که فقط میخواهند قدرت خود را به رخ بکشند و اکثریت آنها زمانی که سایت را هک کردن سایت رو تخریب نمیکنند فقط یک عکس یا نوشته در سایت منشر میکنند برای خود نمایی ما به عنوان یک برنامه نویس حتما باید تا جایی که امکان دارد از برقرای امنیت برای وب سایت ها و اپلیکیشن هایی که طراحی و پیاده سازی میکنیم دست نکشیم تمام موارد بالا را جهت از بین بردن استرس در بین برنامه نویس هایی که تازه کار و به نوعی از امنیت واهمه دارند ذکر کرده ایم که کامل خیال آنها از این که حتی سایت های بزگی مثل yahoo,amazon,facebook در خطر هک شدن هستند خود ما جای خود داریم پس بدون هیچ نگرانی و استرسی تا جایی که امکان داشته باشه در سایت امنیت را برقرار میکنیم در این آموزش کوتاه هم تا جایی که امکان داشته باشه درباره برقرار کردن امنیت 99 درصد در فرم ها صحبت خواهیم کرد که به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت .

شما به عنوان یک برنامه نویس و طراح باید این را بدانید اگر زمانی یک وب سایت یا اپلیکیشنی که توسط شما طراحی شده مورد حمله قرار بگیرد و کار فرما از شما شکایت کنید و ثابت کند در کد نویسی و برقرای امنیت کوتاهی کرده اید میتواند شما را محکوم کند و کل خسارت و رسوایی نام و برند را از شما بگیرد پس لازم است حتما از تکنیک ها و ابزار هایی که برای برقراری امنیت وجود دارد را بدانید تا در چنین شرایطی از آنها استفاده کنید و حرفی برای دفاع از خود داشته باشید اگر شما امنیت را تا حدودی زیادی در سایت ها و اپلیکیشن ها ایجاد کرده باشید هیچ کس نمیتواند شما را محکوم کند .

اموزش ساخت فرم و افزایش امنیت فرم ها با php و ajax

هک شدن سایت یا اپلیکشن  یک برنامه نویس در صورتی که کوتاهی کند در نام و شهرت وی تاثیر بسزایی دارد اگر میخواهد نام شما جاودانه بماند تا جایی که امکان دارد دنبال پیشرفت در زمینه امنیت باشید و هر روز خود را به روز کنید هیچ تلاشی بی نتیجه نخواهد ماند ایمان داشته باشید

سایت کمپ تاتس اولین وظیفه ای که دارد بالا برن دانش برنامه نویسی در بین برنامه نویسان ایرانی است و همیشه به صورت خستگی ناپذیر و شبانه روزی در تلاش است در همه زمینه ها به صورت کاملا حرفه ای برای دانشجویان و علاقه مندان به این حوزه دوره های متعدد برگزار کند تا مشکل اصلی که در حال حاضر در ایران وجود دارد را کامل از بین ببرد این مشکل را این طور میتوان بیان کرد ما با داشتن سایت های فراوان در زمینه های آموزشی و وبینار های خصوصی که پول های هنگفت از دانشجویان میگریند با این حال دانشجویانی در ایران هستند با مدرک لیسانس که در طراحی و پیاده سازی یک سیستم فروشگاهی ساده مشکل دارند شاید بار ها این را شنیده باشید که میگویند (هیچ استادی راز کار خود را به شاگردانش نخواهد گفت) در کمپ تاتس ما ثابت خواهیم کرد که این فقط یک حرف است و واقعیت ندارد تا به امروز در کشور چنین بوده است فقط پول میگرفتن و راز کار را به هیچ کس نمیداند ما دقیقا راز کار را به شما خواهیم گفت و صادقانه آموزش ها را در اختیار شما قرار میدهیم و تا آخر مسیر در کنار شما خوهیم بود .

در این دوره آموزش php و آموزش Ajax شما با نحوه تامین و برقراری امنیت در فرم های php  نحوه ارسال و دریافت اطلاعات از طریق ajax و همچنین نحوه اعتبار سنجی فرم ها در پروژه با جیکئوری آشنا خواهید شد در این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت از شایع ترین روش هایی که هکران مبتدی از آنها برای هک کردن سایت ها استفاده میکنند از قبیل تزریق sql جلوگیری بکنید مقادیر فرم ها را برسی و درصورت های مختلف مجوز ثبت بدهید .

0 دیدگاه برای این محصول ثبت شده است

webdooni
برای ثبت دیدگاه باید شوید.

آرمان لقائی این آیتم را پشتیبانی میکند

دارای پشتیبانی

حداقل و حداکثر زمان پاسخگویی 1 الی 2 روز کاری میباشد.

توجه داشته باشید

راه ارتباطی برای پشتیبانی محصولات از طریق سیستم تیکتینگ کمپ تاتس می باشد

مواردی که لازم است بدانید:

 • پاسخگویی به سوالات قبل از خرید در بخش دیدگاهها
 • پاسخگویی به سوالات و مشکلات بعد از خرید از طریق تیکت
 • تنها مواردی که مربوط به محصول خریداری شده است شامل پشتیبانی می باشد
 • ارائه بروزرسانی های رایگان در صورت وجود

مواردی که شامل پشتیبانی نمی شود:

 • آموزش اختصاصی مباحث.
 • آموزش های جانبی مربوط به دوره خریداری شده.

شرایط و قوانین را حتما مطالعه کنید.

سرفصلی برای این محصول ایجاد نشده است

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط