مدیریت صفحات و ایجاد صفحه بندی در سایت های اختصاصی

مدیریت صفحات و ایجاد صفحه بندی در سایت های اختصاصی

آرمان لقائی
زمان انتشار دوره : ۱۳۹۷/۸/۳

 

آرمان لقائی هستم چند سالی در حوزه برنامه نویسی و امنیت وب سایت و اپلیکیشن های تحت وب فعالیت میکنم و تا به امروز موفق به کسب این افتخارت شده ام .

 

1- مدیر و بنیانگذار گروه برنامه نویسی نیتابند 

2- مدیر و بنیانگذار وبدونی 

3- طراح و برنامه نویس wooyar 

4- طراح بیش از 10 باندل حرفه ای 

5- طراح بیش از 50 وب سایت فروشگاهی و کشوری 

6- مدرس بیش از 10 سایت آموزشی کشور 

 

صفحه بندی مطالب Page Navigation یکی از مهم ترین و اساسی ترین نیاز های هر وب سایتی می باشد. همه سایت ها محصولات و مطالب سایت خود را صفحه بندی می کنند به این صورت که 10 مطلب یا تعداد دلخواهی را جهت نمایش انتخاب می کنند. زمانی که تعداد مطالب یا محصولات بیشتر از تعداد انتخابی شود مخاطب سایت باید روی صفحه 2 کلیک کنه تا بقیه مطالب رو ببینه. به این حالت صفحه بندی مطالب گفته می شود.

این دوره مربوط به فریم ورک سیمفونی می باشد و اگر شما با این فریم ورک سایت راه اندازی کرده اید برای شما مناسب خواهد بود و کاربردی در دیگر سیستم ها ندارد.

آموزش صفحه بندی مطالب سایت در فریم ورک سیمفونی

در این آموزش سیمفونی کوتاه با نحوه ایجاد صفحه بندی برای مطالب وب سایت سیمفونی و همچنین مدیریت فوق حرفه صفحات وب سایت به صورت فوق حرفه ای آشنا خواهید شد و بدون این که نیاز به صرف زمان و نوشتن کد هایی که برای این کار نیاز سایت یک سیستم فوق حرفه ای برای وب سایت خودتان در کم تر 5 دقیقه پیاده ساری کنید.

آموزش ایجاد صفحه بندی در فریم ورک سیمفونی

چرا صفحات سایت را صفحه بندی می کنیم

کل سایت های دنیا دارای سیستم page navigathon هستند. چرا که این امر یکی از اساسی ترین نیاز سایت ها می باشد. فرض کنید شما هزاران محصول و مطلب در سایت داشته باشید. در این صورت بدون شماره بندی صفحات صفحه سایت سما بسیار طولانی خواهد شد و کاربر را خسته می کند. از طرفی نیز سبب کند شدن سرعت لود صفحات نیز می شود. اکثر سایت ها دنیا از سیستم Page navigation به همین شکلی که آموزش میدهیم استفاده کرده اند یعنی بعد از نمایش تعداد مشخصی مطلب یا محصول در پایین تعداد مشخص شده عدد های مربوط به صفحات بندی نمایش داده می شود.

برخی سایت ها نیز از حالت دیگری بنام بارگذاری آجاکسی برای این مورد استفاده می کنند. که اکثرا شبکه های اجتماعی به این صورت هستند. یعنی زمانی که صفحه به پایین اسکرول می شود مطالب بعد از تعداد مشخص شده لود می شوند.

نحوه صفحه بندی و شماره بندی صفحات در این دوره

در این آموزش ما با استفاده از باندل مخصوص صفحه بندی اقدام به قرار دادن شماره صفحات در سایت می کنیم و این عملیات رو به صورت پروژه محور با همدیگه پیش میریم تا دقیقا متوجه بشید که چگونه می تواند در سایت هایی که با فریم ورک سیمفونی راه اندازی شده اند صفحه بندی و شماره بندی صفحات رو ایجاد کرد.

نام باندل سیمفونی که در این دوره آموزش از کمپ تاتس استفاده خواهیم کرد KnpPaginatorBundle است. که یکی از بهترین و قدرتمند ترین باندل های در زمینه صفحه بندی صفحات می باشد .

برای مشاهده دوره کامل به بخش : آموزش کامل فریم ورک سیمفونی 0 تا 1000 مراجعه کنید.

0 دیدگاه برای این محصول ثبت شده است

webdooni
برای ثبت دیدگاه باید شوید.

آرمان لقائی این آیتم را پشتیبانی میکند

دارای پشتیبانی

حداقل و حداکثر زمان پاسخگویی 1 الی 2 روز کاری میباشد.

توجه داشته باشید

راه ارتباطی برای پشتیبانی محصولات از طریق سیستم تیکتینگ کمپ تاتس می باشد

مواردی که لازم است بدانید:

  • پاسخگویی به سوالات قبل از خرید در بخش دیدگاهها
  • پاسخگویی به سوالات و مشکلات بعد از خرید از طریق تیکت
  • تنها مواردی که مربوط به محصول خریداری شده است شامل پشتیبانی می باشد
  • ارائه بروزرسانی های رایگان در صورت وجود

مواردی که شامل پشتیبانی نمی شود:

  • آموزش اختصاصی مباحث.
  • آموزش های جانبی مربوط به دوره خریداری شده.

شرایط و قوانین را حتما مطالعه کنید.

سرفصلی برای این محصول ایجاد نشده است

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط