12 آموزش انلاین در بین محصولات برای جستجو

یافت شد
وبدونی مارکت
میلیون فایل دیجیتال و دانلودی

وبدونی مارکت بزرگترین مارکت پلیس ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از وبدونی کسب درآمد داشته باشید

برو به وبدونی مارکت

کمپ تاتس
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

کمپ تاتس سایت آموزش آنلاین کشور بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت بزرگ کمپ تاتس

برو به کمپ تاتس

12 فیلم آموزشی برای شما یافت شد.

آموزش PHP

آموزش PHP پی اچ پی زبان محبوب برنامه نویسی دنیا. زبان php یکی از مهم ترین زبان های برنامه نویسی می باشد. در این بخش از آموزش پی اچ پی می توانید به کلیه آموزش های برنامه نویسی و کدنویسی php دسترسی داشته باشید. در دسته بندی php tutorial شما انواع آموزش های مختلف از مدرسین مختلف را به صورت پروژه محور شاهد خواهید بود.

یادگیری و اموزش زبان برنامه نویسی php

php در ابتدا به نام صفحه خانه شخصی به انگلیسی Personal Home Page معرفی شد که بعد ها اون رو زبان php نامیدند. در حال حاضر برنامه نویسی و زبان پی اچ پی رو PHP: Hypertext Preprocessor یعنی پیش پردازنده ابر متن نامیده و میشناسند.

زبان php محبوب ترین زبان برنامه نویسی دنیا

امروزه اکثر توسعه دهندگان وب و برنامه نویسان از زبان برنامه نویسی قدرتمند php برای توسعه و کارهای خودشون استفاده می کنند. که دلیل آن هم قدرت و ابزارهای کاربردی این زبان می باشد. هر برنامه نویسی باید در دنیا با این زبان آشنا باشد. بیشتر فریم وورک ها و سی ام اس های آماده بر پایه زبان پی اچ پی نوشته شده اند که این مورد نیز نشان دهنده قدرت و عظمت پی اچ پی می باشد.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط